


Vintage Y2K Yaya Top in Beige Mesh Fairycore
27.00 €
1 in stock
Description
You’ll feel like a 2000s forest nymph in this Y2K vintage top from Yaya Collection. Dive into the mesh and embrace your inner fairycore dreams.
Features:
– double-layered
Every item we manage is cleaned and, when necessary, repaired, ensuring it arrives to you in top condition.
Additional information
| Color | beige |
|---|---|
| Era | 00s |
| Clothing size | L |
| Featured style | Sleeveless |
| Featured material | Nylon |
yaya collection
Our model, Szedi is 170 cm / 66.3" tall and she's a size M.
Machine wash cold
Labelled size: M
| armpit to armpit | 45 cm / 17.6" |
|---|---|
| length | 70 cm / 27.3" |
| sleeves | 6 cm / 2.3" |







