




Vintage Jeffrey Campbell shoes 2000s golden leather heels
39.00 €
Out of stock
SKU: 22404
Category: Shoes
Description
Vintage designer shoes with wooden heels shining in golden colour with quite high heels that will definitely lift you up to the state of euphoria. Don’t hesitate, grab this vintage fashion item before someone else gets their filthy hands on it!
Additional information
| Color | gold |
|---|---|
| Era | 00s |
| Shoe size | 36 |
| Featured material | Leather |
Jeffrey Campbell
Labelled size: 36
| inner foot length | 22 cm / 8.6" |
|---|---|
| heel height | 7 cm / 2.7" |
| platform | 1 cm / 0.4" |
| width (at the widest) | 7 cm / 2.7" |







