

Description
Vintage Hugo Boss belt, a 90s gem still in great condition. Made in Italy of real leather and has a bronze buckle. Nothing more to say, just our standard daily styling advice: this one is best worn with vintage clothes.
Additional information
| Color | brown |
|---|---|
| Era | 90s |
| Clothing size | One size |
| Components | leather |
| Featured material | Leather |
| minimum length | 72 cm / 28.1" |
|---|---|
| maximum length | 82 cm / 32.0" |
| full length | 96 cm / 37.4" |
| width | 3 cm / 1.2" |







