


Vintage Y2K Okay Sac Leather Patchwork Bag in Brown
49.00 €
1 in stock
SKU: 32704
Category: Bags
Tags: 90s vintage fashion, boho style tote, brown satchel, European vintage, leather shoulder bag, Okay Sac, patchwork leather, whimsical style, y2k grunge accessory
Description
This Y2K vintage leather shoulder bag by okay sac is your new boho style tote, perfect for channeling those 90s vintage fashion vibes. Patchwork leather never looked so good.
Features:
– real leather
– two pockets
– zip closure
– lined
Every item we manage is repaired and cleaned as necessary, ensuring it arrives in top condition.
Additional information
| Color | brown |
|---|---|
| Era | 00s |
| Clothing size | One size |
| Featured material | Leather |
Okay Sac
| width | 35 cm / 13.7" |
|---|---|
| height | 26 cm / 10.1" |
| depth | 9 cm / 3.5" |
| strap length | 84 cm / 32.8" |







